VIK - Tour

Туристический бутик

ВІД ТАЙНИ ДО ЗБРУЧА, ПОХІД НА БОХІТ + ЦВІТІННЯ МАГНОЛІЇ 895 ГРН.

ВІД ТАЙНИ ДО ЗБРУЧА, ПОХІД НА БОХІТ + ЦВІТІННЯ МАГНОЛІЇ

Хоростківський дендропарк і палаци, Яблунів, Копичинці, Гусятин, Личківці, місця сили в Медоборах, SPA-центр, цвітіння магнолії

УВАГА! Тур проводиться з дотриманням рекомендацій МОЗ щодо обмежень через коронавірус (COVID-19). 

Ціна - 895 грн. Тривалість: 2 дні / 1 ніч

Дати виїзду: 08.05.2021

План туру:
1 день: виїзд зі Львова (08:00) – Хоростків (екскурсія містом, палацовим комплексом та дендропарком, огляд цвітіння магнолії) – Яблунів (огляд палацу, парку, храмів, пам'яток та обід) – Копичинці (екскурсія містом, храмами та музеєм) – Оришківці (відпочинок у басейнах і саунах SPA-центру) – Гусятинський р-н. (поселення в готель до 21:00 та вечеря).

2 день: сніданок і виїзд (08:00) – Гусятин (екскурсія містом, храмами, огляд панорами Збруча та дегустація мінеральної води) – Личківці (огляд замчища, костелу та вілли) – Городниця (пішохідний перехід до городища на горі Богіт та обід) – Львів (повернення до 23:30).

Місце виїзду / повернення автобуса: м. Львів, пр. Чорновола, 7, готель “Львів” (біля головного входу).

Проживання: 
Відбувається у готелях Гусятинського району, номери: 2-х і 3-х місні з вигодами.

Технічна інформація про еколого-освітню стежку “На гору Богіт”:
1. Довжина маршруту від села Городниця до гори Бохіт і назад 6,2 км, перепад висот 180 метрів;
2. Загальна тривалість перебування на маршруті (підйом і спуск) становить 3,5-4,5 години;
3. Маршрут розрахований на середньостатистичну групу фізично здорових людей;
4. Участь не вимагає попередньої підготовки чи досвіду;
5. Для пішохідного переходу просимо взяти зручне взуття та одяг, так як маршрут проходить лісами та чагарниками.
6. Пішохідний маршрут є не обов’язковим. Ті хто не бажає брати в ньому участь, можуть прогулятися околицями мальовничого села Городниця.

У вартість ВХОДИТЬ: 
- проїзд комфортабельним автобусом, 
- проживання, 
- супровід гіда-екскурсовода, 
- екскурсійне обслуговування в туристичних об’єктах, 
- страхування на час подорожі.

У вартість НЕ ВХОДЯТЬ і додатково оплачуються: 
- харчування, 
- вхідні квитки в туристичних об’єктах.

Знижки для дітей:
- Дітям до 6 років (включно), при супроводі 2-х дорослих і без окремого місця в автобусі та при проживанні –безкоштовно;
- Дітям до 12 років (включно) знижка від загальної вартості туру – 100 грн./особа.

Вартість вхідних квитків:
- музей театрального мистецтва у Копичинцях: загальний, пенсійний – 10 грн., студентський – 8 грн., учні – 5 грн.;
- SPA-центр у Оришківцях (до 2-х годин): загальний, пенсійний, студентський, учнівський – 150 грн.; 
- еколого-освітня стежка “На гору Бохіт” природнього заповідника “Медобори”: загальний, пенсіонери – 30 грн., студенти, учні – 2 грн., діти до 10 років – безкоштовно.

Харчування:
Сніданок у 1-й день – можна поснідати вдома або взяти з собою канапки, щоб перекусити під час стоянок автобуса.
Обід у 1-й день – відбувається в кафе села Яблунів. Вартість 95 грн./особа.
Вечеря у 1-й день – відбувається у готелі після поселення. Вартість 85 грн.
Сніданок у 2-й день – відбувається у готелі. Вартість 65 грн.
Обід в 2-й день – відбувається в кафе села Городниця. Вартість 95 грн./особа.

Опис вхідних об"єктів

Хоростків
Невелике промислове містечко на річці Тайна може похизуватися величезним палацовим комплексом Семенських-Левицьких. Найдавнішою пам’яткою комплексу є старий палац (1790-ті рр.), а найгарнішою новий необароковий палац (1837р.), збудований італійським архітектором Боточчіні. Серед архітектурних цікавинок Хоросткова слід також відзначити церкву Положення Чесної Ризи Богородиці (1837р.) та кінний манеж (1837р.).
Шанувальників природи чекає пам’ятка садово-паркового мистецтва загальнодержавного значення – Хоростківський дендрологічний парк (1972р.), який є одним із найгарніших на заході України. Він розташований на площі 14 гектарів і в ньому росте понад 1500 різних видів флори зі всіх континентів, серед яких є багато цінних малопоширених видів хвойних та листяних рослин. Окрасою дендропарку є магнолієвий сад, який налічує 6 видів і форм магнолій.

Яблунів
Славне своїми яблуневими садами село на річці Нічлава запрошує оглянути скромний палац Дідушицьких (ХІХ ст.), оточений парком з екзотичних рослин (1840-ві рр.), окрасою якого є букова алея та став із мальовничим острівцем. Цікавими для огляду в Яблунові є також церква Успіння Пресвятої Богородиці (1875р.), будівля школи (1912р.) у закопанському стилі, неогорична каплиця-усипальня (1876р.) та відновлена в’їзна брама.

Копичинці
Відоме своїми ковбасами подільське містечко, розташоване як Рим на 7-ми пагорбах, славиться своєю давньою дерев’яною церквою Воздвиження Чесного Хреста (1630р.). Також у Копичинцях є цікава сецесійна забудова площі Ринок, костел Успіння Діви Марії (1802р.), український Народний дім (1910р.), синагога (ХVIII ст.), церква Миколая (1900р.) архітектора Василя Нагірного.
Копичинці знані в Україні своїм Аматорським народним театром ім. Б.Лепкого, про славне минуле та сьогодення якого можна дізнатися у Музеї театрального мистецтва Тернопільщини.

Оришківці
Гусятинщина здавна славилася своїми високомінералізованими лікувальними водами, оздоровитися ними та покращити самопочуття можна у сучасному SPA-центрі, який діє при готельно-ресторанному комплексі “Орися”. Тут можна поніжитися у трьох джакузі басейнах із лікувальною ропою, погрітися у сауні із гімалайською сіллю, порелаксувати в турецькому хамамі та поплавати у великому басейні зі звичайною водою. Мінеральна вода видобувається із свердловини глибиною 770 метрів Новозбручанського родовища і має в своєму складі величезну кількість корисних мікроелементів, а вміст солі більший вдвічі ніж у морській воді. Лише у Прибалтиці є вода зі схожим вмістом, тому запрошуємо всіх на відпочинок та оздоровлення, тим паче, що спосіб лікування високомінералізованою гусятинською ропою у поєднанні із бішофітом полтавським є унікальним та запатентованим.

Гусятин
Батьківщина козацького ватажка Северина Наливайка, здавна славиться своєю високомінералізованою сірководневою лікувальною водою типу “Нафтуся” і яку можна продегустувати та набрати з собою. Місто з трьох сторін оточене річкою Збруч, якою воно відділене від однойменного села на Хмельниччині. Серед пам’яток архітектури та історії слід оглянути церкву св. Онуфрія (XVI ст.), костел св. Антонія (1610р.) бернандинського монастиря, руїни синагоги (XVII ст.) в готико-мавританському стилі. 

Личківці
Саме біля цього села в річці Збруч прикордонники у 1848р. знайшли Збруцький ідол – Світовид, який зараз є окрасою Краківського археологічного музею. На високому пагорбі серед села знаходиться комплекс споруд та пам’ятників, які можуть зацікавити туристів, а саме, руїни оборонного пізньоренесансного костелу Зачаття Пречистої Діви Марії (1728р.), капличка збудована на місці замку (XVII ст.) та його рештках, надгробок М.Заборовського (1828 р.), холерна колона (1831р.) та симпатична вілла Кіммельмана (поч. ХХ ст.), збудована в стилі романтизму з елементами готики.

Городниця
Запрошуємо зробити пішохідну прогулянку пралісами на колишню океанську рифову гору Богит (інші назви Бохіт, Богіт, Бохут), яка за свою багату та рідкісну рослинність є дуже цінною частиною заповідника “Медобори”. Ця доволі висока Товтра є класичним скелястим вапняковим пасмом висотою 414 метрів над рівнем моря, котра здавна була культовим центром для людей. Науковці знайшли тут давньослов’янське язичницьке городище-капище (ІХ-ХІІІ ст.), курганні могильники, стару дорогу скіфської доби, систему валів і ровів скіфського та давньослов’янського періоду. Особливо захоплює доісторична споруда дольмен, що складається із двох вертикальних каменів-брил та одної горизонтальної плити, покладеної на них. Деякі вчені вважають, що саме на горі Богит стояв легендарний Збруцький ідол – Світовит, який знайшли у річці Збруч, і це місце є Збручанським культовим язичницьким центром, яке діяло довший час після прийняття християнства на наших землях.

Послуги

Зв'язатися з нами

Туристична агенція VIK-Tour

м Черкаси вул.Чорновола (Енгельса) 112/3.
Навпроти Черкаської районної державної адміністрації.
ТЦ "На зеленій", 2-й поверх


(067)998-34-39

(063)723-04-05

Email

vik-tour@ukr.net

Транспорт

с р-на Юго-Запад №5,115,13

Facebook

Cherkassyviktour.com.ua