VIK - Tour

Туристический бутик

VIP-ТУР В КАРПАТИ: СИНЕВИР, ШИПІТ, ЧАНИ І НЕ ЛИШЕ 1699 ГРН.

VIP-ТУР В КАРПАТИ: СИНЕВИР, ШИПІТ, ЧАНИ І НЕ ЛИШЕ

Озеро Синевир, водоспад Шипіт, канатка на Гимбу, ведмеді, мінеральні води, музеї Колочави та фантастичний політ над Боржавою

Перевезення здійснюється комфортабельним міні-бусом, група 5-7 осіб!

УВАГА! Тур проводиться з дотриманням рекомендацій МОЗ щодо обмежень через коронавірус (COVID-19). 

Ціна - 1699 грн. Тривалість: 2 дні / 1 ніч

Дати виїзду: 01,05; 15,05.; 29,05,; 12.06.; 26.06.2021 р.

План туру:
1 день: виїзд зі Львова о 09:00 – Коростів (сніданок) - Пилипець ( поселення, огляд водоспаду Шипіт, обід, підйом канатно-крісельною дорогою на гору Гимба, вільний час, купання в чанах, за хорошої погоди - політ на пароплані, вечеря, шашлики).

2 день: сніданок і виїзд о 08:00 – Келечин (дегустація унікальної мінеральної води) – Синевирський перевал (огляд карпатських панорам) – Колочава (огляд музеїв) – Національний парк “Синевир” (обід, реабілітаційний центр бурого ведмедя, парк вовків, перехід до озера) – Сойми (дегустація унікальної мінеральної води) – Львів (повернення до 22:30).

Місце виїзду / повернення автобуса: Головний залізничний вокзал, платна стоянка для автомобільного транспорту (м. Львів, пл. Двірцева, 1).

Проживання:
У міні-готелі села Пилипець, номери: 2-х місні з вигодами  в номері.

У вартість ВХОДИТЬ:
- проїзд комфортабельний мінівеном, група 5-7 осіб
- проживання в готелі,
- супровід гіда-екскурсовода,
- екскурсійне обслуговування на туристичних об’єктах,
- страхування на час подорожі.

У вартість НЕ ВХОДЯТЬ і додатково оплачуються:
- вхідні квитки в туристичні об’єкти,
- харчування.

Знижки для дітей:
- Дітям до 6 років (включно), при супроводі 2-х дорослих і без окремого місця в автобусі та при проживанні – безкоштовно;
- Дітям до 12 років (включно) знижка від загальної вартості туру – 100 грн./особа.

Вартість вхідних квитків в туристичні об’єкти та дегустації:
- водоспад Шипіт: загальний, пенсійний, студентський – 10 грн., учні – 5 грн.;
- підйом на крісельно-канатній дорозі на гору Гимба: загальний - 150 грн. в обидві сторони, діти до 10 років - 100 грн. в обидві сторони;
- купання в  чанах: загальний 140 грн (для групи 5-7 осіб); 
- озеро “Синевир”: загальний, пенсійний – 30 грн, студенти і школярі – 15 грн.
- реабілітаційний центр бурого ведмедя: загальний, пенсійний – 30 грн, студенти і школярі – 15 грн.
- етнографічний музей скансен «Старе село» і Музей історії залізниці “Колочавська вузькоколійка”, Філіал музею лісу і сплаву “Колочавський бокораш”: загальний - 80 грн/ос., пенсіонери, студенти - 50 грн/ос., школярі – 40 грн/ос.;
- парк вовків: загальний, пенсійний – 50 грн, студенти і школярі – 25 грн.;
-політ на пароплані - 1500 грн./15 хв, у вартість входить відео з польоту. 

Технічня інформація для польоту на пароплані:
- в сезон (з травня по жовтень) польоти  відбуваються дуже часто. Головна умова - це погода, якщо в прогнозі без опадів і несильний вітер (до 5м/с).
- літати може будь-хто в доброму здоров’ї і позитивному настрої віком від 18 років, хто може пробігти 5-10 метрів, важить від 40 до 110 кг;
- до польотів не допустять особи в стані алкогольного/наркотичного сп’яніння;
- політ замовляється за 3-4 дні до початку туру і оплачується наперед;
- форма одягу - довільна по погоді, зауважте що в польоті і на висоті температура буде нижчою на 5-7 градусі, не завадять сонцезахисні окуляри, шолом видається.

Харчування:
Сніданок у 1-й день – можна поснідати вдома або взяти з собою канапки, щоб перекусити під час стоянок.
Обід у 1-й день – відбувається у кафе в с. Пилипець. Меню: суп закарпатський сметанний, картопляне пюре з м'ясом по-полонинськи, салат з бурячка, хліб, чай. Вартість 115 грн/особа.
Вечеря у 1-й день – може відбувається поблизу водоспаду Шипіт, біля ватри, на свіжому повітрі (на випадок дощику у альтанках). Можна наперед замовити шашлик, картоплю печену, соління, наливки і. т.п. Також є можливість замовити вечерю в готелі.
Сніданок у 2-й день – відбувається у кафе міні-готелю, в якому Ви проживаєте.Меню: налисники з варенням та сиром, чай. Вартість – 65 грн./особа. Просимо поснідати до початку виїзду автобуса (до 08:00).
Обід в 2-й день – в кафе біля озера Синевир. Орієнтовна вартість 120 грн./особа.

Опис об"єктів
Пилипець

Тут з висоти 15 метрів багатьма заворожуючими каскадами між скелями скидає води в мальовничу гірську долину один з найкрасивіших водоспадів України – водоспад Шипіт. Він бере свій початок з великого підземного джерела, в одному з найгарніших місць українських Карпат – полонині Боржава. Перебування тут чудово допомагає відпочити від цивілізації та дає нові життєві сили.

Келечин
Батьківщина президента Карпатської України Августина Волошина славиться також своїм унікальним джерелом природно-газованої мінеральної води “Келечин”, яка відноситься до нарзанів із високим вмістом заліза.

Синевирський перевал
Один із наймальовничіших перевалів українських Карпат, має висоту 793 метрів і з нього відриваються чудові панорами довколишніх гірських хребтів.

Реабілітаційний центр бурого ведмедя
На території Національного природного парку “Синевир” розташований Реабілітаційний центр бурого ведмедя площею 12 га. У зв’язку із діяльністю людини, цей найбільший хижак України опинився на межі винищення та потребує особливого ставлення. Центр створений з метою реабілітації особин бурого ведмедя, які зазнали жорстокого поводження в неводі та потерпілих від стихійного лиха, для відтворення їх популяції у природньому середовищі існування.

Синевир
Візитною карткою Українських Карпат є незрівнянної краси озеро Синевир, знане ще в народі як “Морське око”, воно вабить до себе мальовничими гірськими пейзажами та чистою кришталевою водою, в якій здавна водиться благородна форель. Озеро утворилося приблизно 10 000 років назад на висоті 989 метрів і має максимальну глибину 22 метри.

Колочава
Одне з найгарніших сіл Закарпаття, в якому розташовано 10 музеїв, 20 пам’ятників, 50 визначних історичних місць, найвідоміші з яких музей народної архітектури та побуту “Старе село”, музей залізничної справи “Колочавська вузькоколійка” та музей “Колочавський бокораш”. Всіх гостей ласкаво запрошуємо до корчми “У Вольфа”, де можна почастуватися і побачити сценки із життя горян.

Сойми
Мальовниче карпатське село славиться своїм унікальним джерелом мінеральної води “Соймівська”, яка має найбільший вміст кальцію серед усіх мінеральних вод України та не має аналогів у світі.

Послуги

Зв'язатися з нами

Туристична агенція VIK-Tour

м Черкаси вул.Чорновола (Енгельса) 112/3.
Навпроти Черкаської районної державної адміністрації.
ТЦ "На зеленій", 2-й поверх


(067)998-34-39

(063)723-04-05

Email

vik-tour@ukr.net

Транспорт

с р-на Юго-Запад №5,115,13

Facebook

Cherkassyviktour.com.ua