VIK - Tour

Туристический бутик

РЕЛАКС-ТУР “ТЕРМАЛЬНЕ ЗАКАРПАТТЯ” 895 грн.

РЕЛАКС-ТУР “ТЕРМАЛЬНЕ ЗАКАРПАТТЯ”

Панорами Карпат та вулички Ужгорода, смачна їжа та хороші вина, історії кохання та варіння на повільному вогні у великому чані.

Ціна - 895 грн. Тривалість: 2 дні / 1 нічь

Повний перелік дат уточнюйте у менеджера.

Увага! Тур проводиться з дотриманням рекомендацій МОЗ щодо обмежень через коронавірус (COVID-19).

Релакс-тур “Термальне Закарпаття”: замок Сент-Міклош у Чинадієво, купання в термальних басейнах Косино та в лумшорських чанах, дегустація вин Берегівщини, центр та замок в Ужгороді.

 

План туру:

1 день: виїзд зі Львова (08:00) – Чинадієво (екскурсія замком Сент-Міклош) – Мукачево (обід) – Косино (купання в термальному басейні) – Берегівське вулканічне низькогір’я (дегустація вин) – Берегівський р-н (ночівля в садибах сільського зеленого туризму, поселення о 21:00).

2 день: сніданок і виїзд (08:00) – Ужгород (екскурсія містом, замком та обід) – Лумшори (купання в чанах ) – Львів (повернення о 23:30).

Увага!  З кінця листопада до кінця березня, за несприятливих погодніх умов (ожеледиця, сильні снігопади, погана видимість тощо) купання в чанах в с. Лумшори може бути змінене на купання в новому термальному комплексі “Золота гора” у с. Барвінок біля Ужгорода (вартість: 200 грн. за 2 год. з особи);

Проживання: Затишні садиби сільського туризму Берегівського району, номери: 2-3-місні. Також можливе поселення у готелі.

У вартість ВХОДИТЬ: проїзд комфортабельним автобусом єврокласу, проживання, супровід гіда-екскурсовода, екскурсійне обслуговування на туристичних об’єктах, страхування на час подорожі.

У вартість НЕ ВХОДЯТЬ і додатково оплачуються: вхідні квитки в туристичні об’єкти, харчування, дегустації вина.

 

                                                 

Услуги

Связатся с нами

турбутик VIK-Tour

г. Черкассы ул.Черновола (Энгельса)112/3.
Напротив Черкасской районной государственной администрации.
ТЦ "На зеленой", 2-й этаж


(067)998-34-39

(063)723-04-05

Email

vik-tour@ukr.net

Транспорт

с р-на Юго-Запад №5,115,13

Facebook

Cherkassyviktour.com.ua